Hranice - Jáchymov 6:3 (3:2)

04.09.2016 16:30

[jd] Ve 4.kole 1.B třídy hrálo mužstvo TJ Hranice opět na domácím hřišti, kde přivítali mužstvo z Jáchymova. V 1. poločase to bylo jako na houpačce. Domácí začali velmi aktivně a vypracovali si dvě vyložené šance, jenže jak se říká, nedáš dostaneš, platilo to i dnes. Jáchymov po dvou rychlých útocích a našem nedůrazu najednou vedli 0:2. Naštěstí to hranické hráče nezlomilo, ba naopak ještě nakoplo a do konce poločasu zápas otočili na 3:2, když první gól dal Aleš Houdek, naše nová posila z Aše a další dva góly přidal Vojta Horák. Druhá půle se už odehrávala v režii domácích. Na 4:2 zvýšil David Dorotovič. Hosté sice stačili po ojedinělé akci snížit na 4:3, ale to bylo z jejich strany všechno. Když opět David Dorotovič dvěma góly završil svůj hattrik na 6:3, bylo rozhodnuto. Hranice po výborném výkonu doma opět vyhrály a s 9 body jsou na 4.místě. Další zápas hrají Hranice v neděli 11.9. od 15:00 v Krajkové.