Sestava: Piner - Nováček S (62. Stránský), Mojcher M, Šulák, Brožek - Smáha, Starsiak, Mojcher K, Dorotovič D, - Hodonický (86. Smejkal), Horák (74. Firýt)

Sestava: Černý - Strunz, Amrich, Petříček, Masár, Turták, Hodan, Robausch J, Gajdoš, Korch, Jahn

Dolní Žandov

TJ Hranice - FK Skalná A 0:8 Sokol Dolní Žandov - TJ Hranice 1:4

Turnaj Hranice

22.10.2017 10:00
TJ Hranice - Sokol Lázně Kynžvart 1:17 TJ Hranice - FK Skalná B 1:5 1. FC Krásná (2004) - TJ Hranice 7:0

Mariánské Lázně - Aš/Hazlov 1:2 (0:1)

21.10.2017 11:45
Krajský přebor starších žáků

Mariánské Lázně - Aš/Hazlov

Dolní Rychnov - Hranice 4:3 (3:1)

21.10.2017 10:30
[mh] Do Rychnova jsme odjížděli pouze s jedním náhradníkem. Domácí na nás doslova vlétli. V 5., 9. a 11. minutě musel Smejkal lovit míč z naší branky a zdálo se, že je po zápase. Naše hra se začala postupně zlepšovat a ve 21. minutě se nám podařilo snížit brankou Mojchera. Do konce poločasu jsme si...

Mariánské Lázně - Aš/Hazlov 6:1 (2:1)

21.10.2017 10:00
Sestava: Černý - Brožek, Strunz, Amrich, Petříček, Masár, Karička, Turták, Hodan, Robausch J, Gajdoš, Marčuk, Bartok, Pohlot, Korch

Františkovy Lázně - Aš/Hazlov 0:4 (0:3)

15.10.2017 15:00
Záznamy: 191 - 200 ze 331