Bochov - Hranice 2:2 (0:0) PK: 6-5

23.03.2019 13:30

[mh] K prvnímu zápasu jarní části soutěže jsme odjížděli do vzdáleného Bochova.

První poločas se týmy rozkoukávali po zimní přestávce. Oba dva týmy měli v prvním poločase po dvou šancích maximálně, takže pro diváka nic moc ke koukání.

O to zajímavější byl poločas druhý. Již v 51. minutě jsme se ujali vedení po brance Starsiaka a po deseti minutách ten samý hráč proměnil pokutový kop po faulu ve vápně na Horáka. Tato druhá branka nám pomohla ještě k většímu tlaku na domácí hráče, avšak dvě vyložené šance Rohana a Starsiaka, jsme nedokázali proměnit, a to se také ke konci utkání ukázalo jako klíčové. V závěru se domácím podařilo vyrovnat na 2:2 a opět o dalších bodech navíc musely rozhodovat pokutové kopy. Bohužel penaltový rozstřel jsem i tentokrát (podruhé v sezóně) prohráli, kdy neproměnili Starsiak, Mojcher, Rohan.