Dolní Rychnov - Hranice 5:1 (2:1)

20.08.2016 10:30

[mh] Utkání jsme začali velmi slibně. Už ve 4, minutě jsme se ujali vedení a do 15. minuty měli dvě veliké šance na skórování. Ale opět zapůsobilo to známé "nedáš - dostaneš" a domácí do poločasu dokázali zápas obrátit ve svůj prospěch.
Druhý poločas jsme mohli po chvíli vyrovnat, ale míč pokaždé skončil u brankáře v náručí, a nebo těsně vedle branky. Zlomovým bodem zápasu byl přímý kop domácích, kdy se naše zeď nepochopitelně skrčila před letícím míčem a ten doputoval až za Pinerova záda. V tu chvíli se domácí ujali otěží zápasu a dokázali z toho vytěžit ještě dvě branky a určili tak konečné skóre 1:5, kdy zaslouženě vyhráli.
Sestava: Piner - Beneš, Brožek, Stránský, Hrkal - Zavadil, Horák, Mojcher K, Nováček - Dorotovič D, Starsiak
Střídali: Nový, Siegert, Smeikal