Drmoul - Hranice 3:1 (2:1)

05.11.2017 14:00

[hm] Do Drmoulu jsme odjížděli ve velmi oslabené sestavě, kdy musel do zápasu nastoupit i veterán Roman Černý.
V samém začátku utkání se ještě zranil Jeňa Dorotovič a my museli střídat. I přes tyto útrapy jsme hráli celkem vyrovnanou partii s lídrem tabulky. Dokonce jsme se dostali i do vedení 1:0, kdy se trefil Mojcher, který měl za několik málo minut na kopačce i druhou branku, ale míč jen těsně minul branku domácího celku. Domácím se podařilo za nedlouho vyrovnat po nepřehledné situaci před naší brankou. Ke konci prvního poločasu však domácí otočili stav nechytatelnou střelou.
Ve druhém poločase se bohužel nechal vyloučit Starsiak za urážku rozhodčího několika hrubými výrazy a tím tým oslabil. Domácí toho využili a dali nám rozhodující třetí branku.
Bohužel, si myslím, že rozhodčí Balhar už před utkáním věděl, že zde Hranice body nezískají. Dokonce našim hráčům i „sliboval“ vyloučení a několikaměsíční trest.

Sestava: Piner - Smáha (78. Firýt), Mojcher M, Černý, Brožek - Hodonický, Starsiak, Mojcher K, Dorotovič D - Dorotovič J (24. Šulák), Horák

Střídali: Smejkal