FC Cheb - Jiskra SU Hranice 0:1 (0:1)

18.10.2015 14:00

[mh] V Chebu na nás čekal tým značně posílený o hráče z A-týmu. My jsme však byli značně oslabeným týmem. I tak jsme začali aktivněji a již ve třetí minutě se nám podařilo vstřelit branku. Během celého utkání bylo vidět velké množství vyložených šancí a zápas byl po celou dobu vyrovnaný. Ve 40.minutě se zranil Jeňa Dorotovič, který ještě první půli dohrál.
Druhý poločas začal vynuceným střídáním Dorotovíče, kterého po několikaleté přestávce nahradil Tomáš Horák. Avšak průběh druhého poločasu připomínal ten první – šance na obou stranách, které vždy likvidovali dobře hrající brankáři..Dokonce bych řekl, že Cheb byl i lepším týmem v druhé půli, ale výsledek se již neměnil a my jsme tak ubránili hubený výsledek 0:1 a z Chebu si odvezli tři body.

Sestava: Piner – Beneš, Mojcher, Stránský, Brožek - Hodonický, Nováček, Amrich, Dorotovič D - Dorotovič J. (45. Horák T), Horák V.

Trenér: José Hrkal