FC Jiskra Hazlov - Jiskra SU Hranice 3:3 (2:1) PK: 1:3

03.10.2015 16:00

[mh] Hodně rychle jsme na hřišti v Hazlově prohrávali. Ve 4. minutě byl po odpískání faulu ve vápně odpískán pokutový kop a domácí nezaváhali. Naštěstí na vyrovnání stavu jsme příliš dlouho nečekali a David Dorotovič srovnal krok ve skóre, kdy jsme se na hru více soustředili a na dlouhou dobu jsme dokázali soupeře zatlačit až ke své bráně.
Domácí to však nevyvedlo rovnováhy a ještě před poločasovou přestávkou strhli vedení opět na svou stranu.
Ve druhém poločase jsme začali lépe my. Srovnali jsme na 2:2 po brance Jeni Dorotoviče. Ovšem tím branková přestřelka ještě nekončila. Hazlovští dokázali po několika minutách odpovědět a po třetí v zápase se ujali vedení, tentokrát 3:2. Ale i na tuto branku přišla z naší strany odpověď. Odpověděl na to David Dorotovič, který se trefil hlavou do soupeřovy branky.
Pár minut před koncem ještě spálil velikou šanci Nový, který po přímém kopu, nastřelil pouze břevno havlovské brány a tak se v zápase rozdělovalo po bodu a o bod navíc se bojovalo v penaltovém rozstřelu. Úspěšnějším týmem jsme nakonec byli my a tak si z Hazlova vezeme dva body.