FC Vojtanov - Jiskra SU Hranice 2:4 (0:3)

29.08.2015 13:00

2015411A1B0302

[mh] Již v 8. minutě se hraničtí fotbalisté ujímají vedení, když po přihrávce Vojty Horáka skóroval Honza Starsiak.  Ve 20. minutě Starisak ,po útočném napadání domácího stopéra, zvyšuje na 2:0.. Při třetí hranické brance se role obrátili – Starsiak nahrával- Horák zakončoval.

Při rychlé rozehrávce na půlce hřiště dokázali domácí snížit na 1:3. Bohužel rozhodčí evidentně začal pomáhat domácím a písknul nesmyslnou penaltu, po které domácí snižují na 2:3.

V 80. minutě snah poprvé odpískal faul proti našim hráčům. K rozehrávce se postavil Míša Mojcher a míč zamířil přímo do branky. Konečné skóre 2:4.

Sestava: Smejkal – Beneš, Mojcher, Nový, Brožek – Hodonický (65. Kotrč), Starsiak, Nováček S. (86. Král), Dorotovič D, - Amrich, Horák

Trenér: Hrkal