Horní Slavkov - Hranice 5:1 (3:0)

26.03.2017 15:00

[mh] V prvním jarním kole jsme hráli na umělé trávě v Sokolově, kam nás pozval Horní Slavkov vhledem špatnému stavu jeho hřiště. Tento tým jsme na podzim doma porazili 4:3, avšak od začátku utkání jsme věděli, že toto bude jiný zápas už vhledem k tomu, že na umělé trávě nám to opravdu nejde. Mé obavy se naplnily. V prvním poločase jsme hráli proti silnému větru a jen zřídka jsme se dostali k zakončení. Naopak soupeř třemi brankami v rozmezí pár minut prakticky rozhodl utkání.

Ve druhém poločase se nám podařilo snížit brankou Starsiaka a naše hra se trošičku zlepšila. Domácí však naši snahu na vyrovnání zachytili a dalšími dvěma brankami na 5:1 výhru na domácím hřišti pojistila.

Sestava: Piner - Beneš, Mojcher M, Catalin (30. Stránský), Brožek - Houdek, Startsiak, Bartošek (73. Nováček), Dorotovič D - Mojcher K, Horák

Střídali: Hodonický