Hranice - 1. FC Karlovy Vary B 1:12 (1:7)

30.10.2016 14:30

[mh] Poslední domácí zápas jsme doma přivítali lídra tabulky a rezervu divizního 1. FC Karlovy Vary.
S tímto týmem jsme vydrželi držet krok a hlavně hrát vyrovnaně přibližně 20 minut. Potě nás soupeř doslova válcoval a ve všem přehrával a my jsme jen „přihlíželi“.
Pro hosty nebyl žádný míč ztracený. Nevypustili ani jediný souboj a hráli soustředěně během celého zápasu. Od 24. minuty nám nasázeli 6 branek dokonce prvního poločasu a pro nás to byl konec zápasu.
Ve druhém poločase nám nasázeli dalších 5 branek a tím zapečetili konečný výsledek na odstrašujíce vyhlížející 1:12. Nemá cenu hodnotit výkony našich hráčů, neboť tento výsledek hovoří za vše.
Dostali jsme obrovskou facku a jen doufám, že se z toho brzy oklepeme a samotní hráči si z toho vezmou ponaučení. Však varský tým, který byl poskládaný z náctiletých hráčů, převládal svou fyzickou přípravou, měl naběháno a jasně nám ukazoval, že dnes na něj s naší formou stačit nebudeme.