Hranice - Bochov 6:1 (3:0)

07.05.2017 16:00

[hocr] V dalším domácím zápase jsme přivítali tým z Bochova, který to má pořádný kus k nám na hřiště. S tímto týmem jsme chtěli jednoznačně vyhrát a body nechat u nás v Hranicích. A to jsme ukazovali hned od začátku. V 7. minutě jsme se ujali vedení po brance Bartoška. V 19. minutě již na 2:0 zvyšoval Horák a naší třetí branku v prvním poločase vsítil Starsiak. Víc branek jsme v první polovině neviděli. Ve druhé půli jsme byli i my tím týmem, co byl většinu času u každého míče a potvrdili jsme to i v 62. minutě, kdy Horák svou druhou brankou zvyšoval již na 4:0. V 64. minutě se podařilo hostům po nenápadné akci přece jenom dostat míč do naší branky a snížit tak na 4:1. Ovšem tlak našeho týmu byl i nadále veliký a K. Mojcher v 69. minutě přidal další branku na naší stranu a už to vypadalo na poctivě dohraný konec utkání bez toho, abychom udělali nějakou velikou chybu. V 89. minutě však přidal další branku Horák a zapečetil tak svůj hattrick v tomto utkání.

Sestava: Piner – Beneš, Mojcher, Stránský (70. Nový) Brožek – Bartošek (75. Hodonický), Starsiak, Mojcher K, Dorotovič D – Dorotovič J, Horák

Střídali: Smejkal