Hranice - Kraslice 1:3 (1:2)

26.08.2017 13:30

[hm] Ve druhém domácím zápase jsme přivítali soupeře z Kraslic, kde jsme v minulém ročníku smolně prohráli až v nastavení. Takže jsme měli co vracet.

V sestavě chybělo několik hráčů základní sestavy a na hřišti to bylo bohužel znát. Soupeř nás ve všem přehrával a již ve 23. minutě vedl 2:0. Do poločasu se nám podařilo snížit díky brance Horáka ve 35. minutě.

Ve druhém poločase se naše hra podstatně zlepšila a vytvářeli jsme si i šance, ovšem bez brankového projevu. Poté jsme museli nuceně dvakrát střídat kvůli zranění, což nás oslabilo ještě více. Aby toho nebylo málo, nechal se Michal Mojcher vyloučit za nesportovní chování a šli jsme ještě do deseti. Hosté nakonec přidali ještě jednu branku a pro nás to znamenalo domácí prohru v poměru 1:3.