Hranice - Pila 3:6 (1:4)

27.10.2018 11:00

[mh] Ani toto utkání pro nás nezačalo vůbec pěkně… bohužel už ve 12. minutě vytahoval Piner míč z branky podruhé… náš výkon v prvním poločase byl opravdu mizerný. Snížit jsme dokázali díky střele z dálky Davida Dorotoviče. Soupeř však ze své snahy nepolevil a uštědřil nám další dvě branky a vytvořil si tak již v prvním poločase nedostižitelný náskok.

V úvodu druhé půle se náš výkon zlepšil, dokonce jsme přidali branku opět po střele z dálky Davida Dorotoviče, a snížili tak náskok hostů. Branka nám velice psychicky pomohla a byli jsme tím lepším týmem na hřišti. Hosty jsme přehrávali a dokázali jsme přidal další branku a v 68. minutě byl stav už jen 3:4 z našeho pohledu. Vytvořili jsme si několik dalších vyložených šancí na vyrovnání, ale branka nám nebyla přána. Poté vzal osud utkání do svých rukou pan rozhodčí a po zahrání rohu hostů, odpískal ruku v pokutovém území. Vše by bylo v pořádku, ovšem hlavní rozhodčí ruku neviděl, a postranní rozhodčí také nic nesignalizoval. Písklo se až po ohlušujícím řevu hostujících hráčů, kteří se vyžadovali pokutového kopu. Také se ho dočkali… pokud něco nevidím, tak to přeci nemůžu písknout. Bohužel tento moment ovlivnil i zbytek zápasu. Naše síly pohřbila právě tato situace a po proměněném pokutovém kopu už jsme neměli sílu otáčet stav utkání. Hosté tak přidali ještě jednu branku a upravili tak konečné skóre na 3:6 z našeho pohledu.