Jiskra SU Hranice - FC Vojtanov 9:4 (3:1)

10.10.2015 16:00

[roče] V 15. Minutě dostal přihrávku po pravé straně Hodonický, který následně přehodil jak obránce, tak i brankáře a uklidil míč do soupeřovy branky.

Ve 20. Minutě po kombinaci skóroval krásnou střelou Starsiak.

Po brejku Vojtanova zahrál Nový rukou v pokutovém území a byl nařízen pokutový kop. Hráč Vojtanova ovšem zamířil přesně na spojnici břevna a tyče a míč do brány nedostal.

Ve 30. Minutě ovšem již Vojtanov dokázal snížit stav, když se prosadil po naší ztrátě míče.

Ve 32. Minutě po faulu na Starsiaka v pokutovém území penaltový kop také pro nás. Dotorovič J. se nemýlil a navyšuje náš náskok.

Ve 34. Minutě rozhodčí neváhá a šahá do kapsičky pro červenou kartu pro hráče z Vojtanova za nesportovní chování a tým musí dohrávat v deseti fotbalistech.

Poté jsme postupně navyšovali náš brankový rozdíl až na 8:1 a poté jsme kousek upustili od našeho tlaku a soupeř tak dokonal menší úpravu skóre na konečných 9:4

Sestava: Piner – Beneš, Mojcher, Nový, Nováček S – Hodonický, Starsiak, Amrich, Dorotovič D – Dotovič J, Stránský

Střídali: Siegert, Král