Krajková - Hranice 2:6 (0:2)

03.09.2017 15:00

[mh] Po ztrátě bodů na domácím hřišti jsme do Krajkové odjížděli s jediným cílem… spravit si chuť a domů přivézt body.

V pozměněné sestavě chyběl Brožek, Jeňa Dorotovič, Michal Mojcher ( stop na 2 měsíce kvůli červené kartě). Na druhou stranu se nám uzdravil brankář Piner.

Zápas začal pomalým vzájemným oťukáváním z obou stran, kdy jsme pomalu měli více ze hry my. Nakonec vše vyústilo ve dvě naše branky a poločasové vedení 0:2. Branek mohlo být i více, ovšem všechny střely končili u domácího brankáře. Domácí také ukázali, že se nebolí vystřelit, avšak vše kryl Piner.

Ve druhém poločase domácí zvýšili svou aktivitu v napadání a my jen hrozili z brejků. Naštěstí jsme si celý zápas pohlídali a navíc konec zápasu byl celý v naší režii a tak jsme si domů, podle mě zaslouženě, odvezli 3 body.