Plesná - Hranice 1:1 (0:0) PK: 2:0

17.08.2019 10:15

[mh] První zápas v novém ročníku 2019 / 2020 jsme odehráli na hřišti v Plesné, a to v netradičním čase 10:15. Na tento čas si však budeme muset zvykat, neboť je to čas nařízený přímo KFS a existují zde jen malé výjimky.

Od začátku utkání nám domácí dávali jasně najevo, že si budou chtít nechat všechny body u nich doma a k ničemu nás doslova nepustili a místo toho, zprudka dobývali naši branku. Naštěstí vše likvidoval brankář Piner. Bohužel náš celek se do šancí dostal jen velmi zřídka, a tak první poločas skončil bezbrankově 0:0.

Ve druhém poločase se skóre utkání měnilo již velmi brzo, kdy jsme obdrželi rychlou branku. Náš výkon se sice během druhé půle zlepšil, ale proměnit naše šance jsme nedokázali. Až v 82. minutě se krásně trefil Mojcher, kdy trefil přesně z přímého kopu. To včas na branky bylo vše. Utkání skončilo smírně 1:1 a na řadu přišly opět penaltové kopy. Zde se opět ukázalo, že penaltové kopy prostě neumíme a že bod navíc nedostaneme ani dnes. A opravdu. V penaltovém rozstřelu jsme ze 4 kopů nedali ani jedinou branku.